Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

 

1998 yılından bu yana nakliyat hizmeti veren Alanur Evden Eve Nakliyat, kendi geliştirmiş olduğu iş takip yöntemi, çalışma stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması özelliğine bürünmüştür. Alanur Evden Eve Nakliyat, nakliyat sektöründe yaptığı işlerin kalitesinden dolayı sektörün lider firması haline gelmiştir.
 
 
Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve katı gibi özellikler göz önüne alınarak çıkarılacak rapor sonucunda çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemleriniz başlatılır.
 
 
Evinizi taşımadan önce ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek evden eve nakliyat esnasında çıkabilecek sorunlara karşı sizleri bilgilendirmektedir. Tüm nakliyat çalışmalarında eşyalarınızı sigortalı ve uygun ambalaj malzemesiyle paketleyerek taşımaktadır. Evden eve nakliye fiyatları ve diğer  bilgiler için bizlere İletişim panelimizden ulaşarak bilgiler alabilirsiniz.
 
 
 
Ücretsiz Nakliyat Ekspertiz 
 
İletişim : 0212 432 76 36  -  0532 385 97 41