Okmeydanı Evden Eve Nakliyat

Okmeydanı Evden Eve Nakliyat

Okmeydanı evden eve nakliyat semt hakkında özet İstanbul'un Kağıthane ve Şişli ilçelerine bağlı bir semttir. Fatih Sultan Mehmet'in bu bölgede okçuluk müsabakaları yapmak için kurdurduğu ok meydanı ve okçuluk tekkesi nedeniyle bu ad verilmiştir. Yakın komşuluğundaki caddelerde uzun mesafelere atılan okların düştüğü yerleri belirlemek için dikilmiş menzil taşları vardır. 

 
1998 yılında kaliteli evden eve nakliyat hizmetleri vermek için Okmeydanı'nda kurulan Alanur Evden Eve Nakliyat, geçen 18 yıllık süre içerisinde Okmeydanı semtinin en çok tercih edilen nakliyat firması olan firmamız, müşterilerinden aldığı destek ile çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.
 
Okmeydanı'ndaki referanslarımızın, evden eve nakliyat faaliyetleri ile alakalı Alanur Evden Eve Nakliyat'ı bu kadar tercih etmelerindeki en büyük sebep; Alanur Evden Eve Nakliyat'ın Okmeydanı semtinde müşteri odaklı çalışması, profesyonel ekibi, geniş araç filosu ve uygun fiyat politikası'dır.
 
Ücretsiz ekspertiz hizmetini Okmeydanı evden eve nakliyat firmaları arasında ücretsiz veren tek firma unvanını taşıyan Alanur Evden Eve Nakliyat, taşımacılık sektörü ile alakalı teknolojik gelişmeleri devamlı takip etmekte ve Okmeydanı'ndaki müşterilerimize verdiğimiz nakliyat hizmeti kalitesini arttırmaya devam etmektedir. 
 
Okmeydanı Evden Eve Nakliyat, Okmeydanı'nda evden eve nakliyat hizmeti dışında ofis taşımacılığı ve askılı tekstil taşımacılığı hizmetlerini de vermektedir.
 
Güvenli, garantili, sigortalı taşımacılığın değişmez adresi olan Okmeydanı Evden Eve Nakliyat, sizlere hizmet vermekten ve ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaktan memnuniyet duyacaktır.
 
Gerek garantili nakliyat anlayışımız, gerekse taşımacılık sektöründeki kalite standartlarımız, gerek hızlı taşımacılığımız, gerek ise sigortalı taşımacılık prensibimiz, beklentilerinize cevap verecek ve nakliye hizmetinizin kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır.
 
 
Sizde Okmeydanı semtinde güvenilir bir evden eve nakliyat firmasına ihtiyaç duyarsanız lütfen bizimle iletişim kurunuz.
 
 
Okmeydanı Evden Eve Nakliyat İletişim : 0212 432 76 36  -  0532 385 97 41