Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy evden eve nakliyat şirketi ataköy semti hakkında etraflıca bilgilendirme yapmaktadır.İstanbul'un Bakırköy ilçesinde yer Ataköy semti, Türkiye'de planlaması yapılmış ilk uydu kent projesidir. 2000 yılı nüfusu 43.136 kişi olarak kaydedilmiştir. Mahallenin posta kodu 34158'dir. Emlak Bankası'na ait bir proje olan Ataköy, bugün 11 kısıma yayılan apartman bloğu tarzındaki yapılarıyla, ortalama bir ilden fazla nüfusu barındıran bir yerleşimdir. İdari olarak Bakırköy sınırları içinde yer alan Ataköy, Yunus Emre Kültür Merkezi,
 
Bakırköy Belediye Konservatuvarı, Galleria Alışveriş Merkezi, Ataköy Marina, Atrium AVM gibi kurum ve merkezleri de içinde bulundurur. Bahçelievler'in Şirinevler semtine komşudur ve iki semt birbirlerine E-5 (D-100) karayolu üzerinden bir üst geçit ile bağlanır.
 
1998 yılında Ataköy'de kurulan Alanur Evden Eve Nakliyat, 18 yıllık tecrübesi ile Ataköy'de tartışmasız en çok tercih edilen evden eve nakliyat firması ünvanını kazanmıştır.
 
Ataköy'deki müşterilerimizin evden eve nakliyat hizmetiyle alakalı Ataköy Evden Eve Nakliyat'ı bu kadar tercih etmelerindeki en büyük sebep; Müşteri odaklı çalışması, profesyonel ekibi, geniş araç filosu ve uygun fiyat politikası'dır.
 
Değişen nakliyat teknolojilerini takip eden nakliye hizmetlerimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve sizleri kusursuz taşımacılık anlayışı ile buluşturacak niteliktedir.
 
Güvenli, garantili, sigortalı ve hızlı taşımacılığın değişmez adresi olan Ataköy Evden Eve Nakliyat, sizlere hizmet vermekten ve ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaktan memnuniyet duyacaktır.
 
Gerek garanti anlayışımız, gerek kalite standartlarımız, gerek hızlı taşımacılığımız, gerek ise sigortalı taşımacılık prensibimiz, beklentilerinize cevap verecek ve nakliye hizmetinizin kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır.
 
 
Sizde Ataköy semtinde evden eve nakliyat firmasına ihtiyaç duyarsanız ve güvenilir bir firma arıyorsanız lütfen bizimle iletişim kurunuz.
 
 
Ataköy Evden Eve Nakliyat İletişim : 0212 432 76 36  -  0532 385 97 41